Szülői értekezlet + fogadóóra – beosztás

2019. november 15-én, 13 órától szülői értekezletet, majd fogadóórát tartunk a kollégium épületében. (9400 Sopron, Lackner K. u. 7.)

Szülői értekezlet

osztálySzülői értekezlet  helyeOsztályfőnökNevelőtanár
9.AK2Kovács DénesPapp Vilmos
9.BK7Németh LászlóKiss Károly
9.CK6Holler KatalinPreidl Zoltán
10.AK1Bálint GergelySüle Péter
10.BK3Molnárné Németh KatalinVarga László
10.CK5Kő SzilviaVarga László
11.AK4Megyeri HajnalkaPolyák József
11..BK9Dr. Jánoskáné Kulacsy BeátaFehér György
11.CK11Kozákné Trudics ZsuzsannaAmbrus Gyula
12.AK8Samu LászlóMolnár Ferenc
12.BCDóra GyörgySchläffer Roland
12.CK10Hegedüsné Benke BeátaAmbrus Gyula
13. AK10/AVarga RitaAmbrus Gyula
13. BANáray LajosSzőcs Géza
13.CK12Tamási KláraAmbrus Gyula

Fogadóóra 2019. 11. 15.

 Név 
1.Ambrus GyulaDíszterem
2.Árvay PéterTanári Klub
3.Balázsfi JózsefDíszterem
4.Bálint GergelyDíszterem
5.Bolla BalázsDíszterem
6.Boros GézaK10
7.Clausing EszterNői nevelőtanári
9.Dóra GyörgyK8
10.Dr.Jánoskáné Kulacsy Beáta Rita K4
12.Farkas ZsoltDíszterem
13.Fehér GyörgyK7
14.Füzi BoglárkaK10
15.Göncz BalázsFaipar labor
16.Gruber LászlóK3
17.Hegedüsné Benke BeátaTanári Klub
18.Hiller JuditK2
19.Hoczek LászlóTanári Klub
20.Hoczekné Kovács MagdolnaK3
21.Holler Katalin        K2
22.Horváth EszterK3
23.Horváth IstvánDíszterem
24.Hosszú Csaba VajkDíszterem
25.Kiss Károly RóbertK7
26.Kiss-Szőke ÁgnesTávol
27.Kozákné Trudics ZsuzsannaTávol
28.Kovács DénesK8
29.Kő SzilviaK3
30.Kuslics ÁgnesDíszterem
31.Dr.Major ZoltánK4
32.Margittai Endre AntalnéK8
33.Martonné Varga ErikaNői nevelőtanári
34.Megyeri HajnalkaK4
35.Mogyorósiné Keserű LídiaDíszterem
36.Molnár FerencK7
37.Molnár JózsefDíszterem
38.Molnárné Németh KatalinK2
39.Nagy Csaba OttóDíszterem
40.Náray LajosTávol
41.Németh LászlóDíszterem
42.Pandur PéterDíszterem
43.Papp VilmosK7
44.Pogátsa JánosnéNői nevelőtanári
45.Polyák JózsefK7
46.Preidl ZoltánK7
47.Redela AnnaK2
48.Rikker ZsófiaK10
49.Rudasits GáborK8
50.Sass VivienK10
51.Samu LászlóDíszterem
52.Schaffer RolandK7
53.Seregély Csaba ZsigmondFaipar labor
54.Sereg AdriennDíszterem
55.Süle PéterK7
56.Szabó László GáborDíszterem
57.Szászi CsongorDíszterem
58.Szemán ZsuzsannaK2
59.Szőcs GézaDíszterem
60.Sztojkáné Bodor Ildikó  Tanári Klub
61.Takács HelgaK2
63.Tamási KláraK3
65.Tóth ZsoltFaipar labor
66.Tranta KárolyFaipar labor
67.Turbók MónikaK10
68.Varga LászlóK7
69.Varga RitaDíszterem
70.Viasz-Kádi TiborFaipar labor