Iskolanap 2019.

A Roth Gyula Erdészeti, Faipari, Kertészeti, Környezetvédelmi Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium iskolanapja előzetes sportversenyekkel kezdődött, majd mini konferencia keretében tanulóink 7 különféle szekcióban (faipari, környezetföldrajzi, kertész-borász, természettudományos, társadalomtudományos, angol és német nyelvi szekciókban) tartottak prezentációkat. Előadások, kerekasztal-beszélgetések, illetve a vetélkedők színesítették a rendezvényt. A szakmai programokon kívül az egészség és a szórakozás is kulcsfontosságú szerepet kapott.

Idén külön programelemként a Magyar Honvédség Területvédelmi tartalékos ezrede is színesítette a programot, akadálypályával, dinamikus bemutatóval, közelharci és fegyverbemutatóval várták diákjainkat.

Galéria a FIZIKAI – KÉMIAI kísérletekről: