Környezetvédelmi OSZTV – II. hely

Iskolánk, a soproni Roth Gyula Erdészeti, Faipari, Kertészeti, Környezetvédelmi Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium rendezte meg idén az Agrárminisztérium, az Innovációs és Technológiai Minisztérium, és a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara által meghirdetett Környezetvédelmi technikus Országos Szakmai Tanulmányi Verseny döntőjét.

A kétnapos megmérettetésen az írásbeli eredmények alapján a legjobb 15 diák vehetett részt, akik az ország minden szegletéből, 8 különböző iskolából érkeztek.

Iskolánk tanulója, Kondics Dominika, összesítettben 2. helyezést ért el, míg a gyakorlati versenyszámokban 1. helyezett lett.
Természetesen a versenyen elért 71%-ot meghaladó teljesítménye miatt a versenybizottság javaslata alapján a szakmai vizsgán valamennyi vizsgafeladat teljesítése alól mentességet kap, jeles eredménnyel.