SzakmaSztár 2019.

A 2018/2019. tanévben először megrendezett Agrár Szakma Sztár Fesztiválon iskolánk mutathatta be az érdeklődőknek a  környezetvédelmi technikus szak szépségét. A rendezvényen  több mint 3000 általános iskolai tanuló nyert betekintést az agrárszakmák sokszínűségébe. Iskolánk végzős 13.C környezetvédelmi technikus osztályából Kondics Dominika,  Lambert Dávid, Szabó Dániel, Komjáti Norbert és Párizs Leonardo  Turbók Mónika és Füzi Boglárka tanárnők vezetésével kalauzolták el az érdeklődő kisdiákokat a környezetvédelem szépségeibe, rejtelmeibe.

Az agrárszakmák Országos Szakmai Tanulmányi Versenyén dobogós helyezést és vizsgamentességet elérő diákjai bemutatkozhattak a rendezvény záróünnepségén, mely külön öröm volt számunka Kondics Dominika a környezetvédelmi OSZTV II. helyezését elérő diákunk révén.