Ifjúsági Erdész EB 2019.

18th European Championship in Forestry Skills

Idén is iskolánk tanulói képviselték hazánkat a Svédországban , Svenljunga községben 2019. május 22-26-a között megrendezett Erdész tanulók Európa Bajnokságán. 2018 októberében  a piliscsabai Szepesi  László Országos Erdész-Gépész versenyen elért első hely jogosította fel iskolánk csapatát arra, hogy részt vegyen 18 nemzet, 22 csapata között a bajnokságon.

Az erdészeti feladatokat egy 2.9 km hosszúságú szakaszon teljesítették a fiatalok egy közeli erdőben. A technikai versenyszámokkal az iskola udvarán kialakított pályán kellett megbirkózni tanulóinknak.

Az erős mezőny ellenére, diákjaink motiválta és lelkiismeretesen helytálltak.

Résztvevő tanulóink: Henits Kristóf, Nótáros Bence, Sári Zsombor, Takács Ervin

Kísérő tanárok: Takács Helga, Gubicza Gábor