Igazgatói közlemény

Tisztelt Szülők!

Kedves Tanulók!

A kialakult „koronavírus – helyzet” miatt elrendelt veszélyhelyzeti intézkedések értelmében az iskolánkban a tanítás elektronikus felületen folytatódik a későbbiekben. Ehhez azonban szükséges, hogy a tanuló taneszközei otthonukban (füzet, könyv, feladatgyűjtemény, napló, stb.) rendelkezésre álljanak.

A munka megszervezéséről az iskola az e-kréta és a honlap, – mint hivatalos felületek – segítségével az osztályfőnökök bevonásával kommunikál Önökkel.

A kollégiumi tanulóink tanszereinek jelentős része a kollégiumban maradt, ezért az iskola kollégiuma már a mai naptól a hétvégén ügyeletet tart 8 és 19 óra között, hogy lehetővé váljon ezek hazajuttatása.

Mivel nem tudjuk meddig áll fent ez a veszélyhelyzeti állapot, feltétlenül szükséges a tanfelszerelés hazavitele. Természetesen, aki ezt nem tudja megoldani a hétvégén, annak lehetősége lesz a jövő hét folyamán is erre, mivel munkaidőben folyamatosan ügyeletet tartunk épületeinkben.

Sopron, 2020. március 14.

Hoczek László József
igazgató sk.