Új eszközökkel gazdagodott iskolánk faipari tanműhelye

Új eszközökkel gazdagodott a Roth Gyula Erdészeti Technikum faipari tanműhelye. A JAF Holz kft. 500 ezer forint értékű adománya a faipari gyakorlati képzést segíti.

Sztojkáné Bodor Ildikó igazgató asszony az átadón elmondta: „A faipari képzésünk magas színvonalát elismerve kapott támogatást iskolánk a JAF  Holz kft-től, így bővíteni tudtuk kézi műhelyünk eszközparkját. Erre annál is inkább nagy szükség volt, mivel faipari képzésünk iránt évről-évre nő az érdeklődés.”

Diákjaink folyamatosan nagy sikerrel szerepelnek mind hazai, mind nemzetközi faipari versenyeken, a megnövekedett létszám miatt pedig a műhely szerszámainak bővítése is szükségessé vált.

Kovács György a JAF Holz Ungarn kft. kirendeltségvezetője az átadón elmondta: „Vállalatunk nagy figyelmet fordít a fiatalok támogatására, a Roth Gyula Technikum tanulói pedig folyamatos eredményeikkel bizonyítottak a korábbi megmérettetéseken, így a Technikum faipari képzését támogatva 500 ezer forintos ajándékot adtunk át a tanműhelynek.”