ORSZÁGOS SZAKMAI TANULMÁNYI VERSENY 2022.

Iskolánk tanulói az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny elődöntőjén vettek részt 2022. 02. 01-én.

15 erdésztechnikus – jelölt, és 2 környezetvédelmi technikus – jelölt adott számot felkészültségéről a Magyar Agrár – és Élettudományi Egyetemen Gödöllőn a Tudástranszfer Központ (Gépmúzeum) épületében.

A döntőbe jutás lehetősége mellett esélyük nyílt közülük a legjobbaknak arra is, hogy teljesítményük alapján mentesüljenek a szakmai vizsga írásbeli vizsgatevékenysége alól.

Megkönnyebbülten hagytuk el a vizsgahelyszínt, reméljük a döntőbe jutó versenyzők közül sok diákunkkal találkozhatunk majd tavasszal Sopronban, hiszen idén – amennyiben a járványhelyzet lehetővé teszi -, iskolánk rendezi a verseny szóbeli és gyakorlati versenyszámait is.

Az írásbeli elődöntőn elért 71% vagy a feletti teljesítmény esetén  a versenyző mentesül a szakmai vizsgán az írásbeli vizsgatevékenység alól, 100% teljesítménnyel, jeles (5) eredménnyel.