Tanévnyitó ünnepség 2023.

Évnyitó ünnepségünket, a jubileumi oklevél átadással egybekötve a kollégiumunkban tartottuk. Diákjaink előtt példaként állhat az az életút, amelyet jubiláns diákjaink bejártak és az a szakmaszeretet, ami jellemzi őket .

Iskolánk korábbi, széles körben elismert igazgatójára emlékezve 2001-ben díjat alapított, amellyel évente egy alkalommal az arra legérdemesebb tanár és diák munkáját kívánja jutalmazni, ebben a tanévben Polyák József kollégánk, illetve Horváth Sándor tanulónk kapták a dr. Tuskó László díjat.

Az Örökerdő alapítvány Veszprémi Géza ösztöndíját két 13. osztályos diákunk: Fodor László és Róka Máté kapták.

Az okleveleket átadták: Sztojkáné Bodor Ildikó, iskolánk igazgatója, valamint Havaj Kornél, az Ösztöndíj bizottság titkára és Gyenge Álmos, az Ösztöndíj Bizottság tagja. A család részéről ünnepségünkön jelen voltak: Veszprémi Géza, és Veszpémi Rita az Ösztöndíj névadójának gyermekei.