III. hely a Közös Jövőnk Kárpát-medencei Környezetvédelmi Versenyen

2024.06.07-én Mezőörsön tartották a Közös Jövőnk verseny döntőjét, melyen részt vett a 10. évfolyamos környész tanulóinkból álló Öko-Trio csapat is.  

Csapattagok: Egresits Péter, Perkó Dávid, Pethő Marcell.

Az első két fordulóban tesztet kellett megoldaniuk, környezeti problémára felhívó plakátot tervezni, végrehajtani egy zöld cselekedetet és megadott környezeti problémával kapcsolatos esszét kidolgozni. 


A versenyen összesen 125 csapat indult. A harmadik fordulóra a 8 legjobb pontszámot elért csapatot hívták be. A döntőben a diákoknak egy prezentáció keretében kellett bemutatniuk az eddigi munkásságukat.

A versenyen a diákjaink III. helyezést értek el. 

Ez az eredmény különösen kimagasló, mivel a döntőbe többségében náluk magasabb évfolyamba járó csapatok kerültek. 

Gratulálunk a remek teljesítményhez! 

Felkészítő tanár: Sass Vivien